Kia Champ Into The Arena 2018

Kia Champ Into The Arena to turniej piłkarski odbywający się w Polsce cyklicznie co dwa lata przy okazji Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26-27 maja w Warszawie na terenie KS Drukarz. Do turnieju może zgłosić się maksymalnie do 64 amatorskich drużyn piłki nożnej, które będą weryfikowane wspólnie z PZPN. Drużyna musi składać się z 6 uczestników - bramkarza, czterech zawodników i jednego rezerwowego.

O zakwalifikowaniu się do eliminacji decyduje kolejność poprawnie ocenionych aplikacji. Kapitanowie przyjętych drużyn zostaną o tym powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Runda eliminacyjna odbędzie się w sobotę 26-go maja na KS Drukarz w Warszawie i będzie podzielona na dwie tury, które wyłonią 32 najlepsze drużyny. Każda z nich będzie się składała z testów sprawdzających umiejętności piłkarskie wszystkich zawodników z drużyny.

Dzień później (27 maja w niedzielę) także na terenie KS Drukarz będzie miał miejsce finał krajowy. Tego dnia drużyny, które przebrnęły przez eliminacje zostaną podzielone na pary w drabince turniejowej na podstawie losowania i rozegrają ze sobą mecz. Wygrany awansuje do kolejnej rundy i tak aż do finału.

Zwycięzcy pojadą do Moskwy na finał światowy Kia Champ Into The Arena 2018 (29 czerwca – 2 lipca 2018 r.), reprezentując nasz kraj. Nagrodą główną dla każdego z zawodników jest bilet jednoosobowy na mecz Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 FIFA World Cup Russia™ wraz z przelotem, zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Szczegóły dot. rozgrywek znajdują się w REGULAMINIE.